7.8.2010 | Aktuality

Sbor dobrovolných hasičů Vésky pořádá v neděli 8.srpna na místním hřišti 21. ročník soutěže v požárním útoku o Putovní pohár starosty města Uherské Hradiště. Soutěž bude zahájena ve 14 hodin společným nástupem a poradou velitelů. Vyhlášení výsledků a předání cen bude provedeno do 30 minut od ukončení soutěže.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

7.8.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>