17.3.2010 | Aktuality

Rodinné centrum Akropolis pořádá v neděli 21. března společnou jarní vycházku s průvodkyní Boženou Pařízkovou. Sraz je v 10.30 u restaurace U Komína. Můžete jít pěšky nebo jet na kole, vítány jsou i kočárky! V průběhu cesty je možné se naobědvat v blízké restauraci. Trasa povede např. kolem čističky odpadních vod, výletníci se dále dozví něco o medvědím česneku či o místech, kde rostou kočičky. Připravena je rovněž soutěž Týká se to nás. Vycházka bude ukončena zhruba ve 14 hodin na lesním dětském hřišti s možností opékání. V případě nepříznivého počasí povedou kroky zúčastněných na výstavu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.3.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.