18.8.2011 | Aktuality

Kvůli nárůstu neplatičů parkovného začala uherskohradišťská Městská policie autům opět nasazovat tzv. „botičky“. „Technické prostředky k zabránění odjezdu vozidla už jsme používali spíše sporadicky, nynější pokles morálky parkujících řidičů v některých oblastech města nás ale nutí opět „botičky“ používat, ačkoliv to neděláme rádi,“ říká velitel Městské policie Uherské Hradiště Vlastimil Pauřík. „Botičku“ nyní montují strážníci na auta asi třikrát denně. Řidič, který na svém vozidle „botičku“ nalezne, má na straně řidiče umístěno upozornění a informace, jak postupovat. Na telefonní číslo 156 nejprve oznámí místo a registrační značku vozidla a poté vyčká příjezdu hlídky Městské policie. Za tento přestupek může být řidiči vozidla uložena pokuta do 2 000 korun.

 

Komentáře


xiaozheng6666 napsal(a)
10.8.2017 15:55 | 112.5.238.*

2017-8-10 xiaozheng6666 coach outlet store online canada goose jackets oakley sunglasses wholesale kate spade outlet fitflops clearanceNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

18.8.2011

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.