18.8.2011 | Aktuality

Kvůli nárůstu neplatičů parkovného začala uherskohradišťská Městská policie autům opět nasazovat tzv. „botičky“. „Technické prostředky k zabránění odjezdu vozidla už jsme používali spíše sporadicky, nynější pokles morálky parkujících řidičů v některých oblastech města nás ale nutí opět „botičky“ používat, ačkoliv to neděláme rádi,“ říká velitel Městské policie Uherské Hradiště Vlastimil Pauřík. „Botičku“ nyní montují strážníci na auta asi třikrát denně. Řidič, který na svém vozidle „botičku“ nalezne, má na straně řidiče umístěno upozornění a informace, jak postupovat. Na telefonní číslo 156 nejprve oznámí místo a registrační značku vozidla a poté vyčká příjezdu hlídky Městské policie. Za tento přestupek může být řidiči vozidla uložena pokuta do 2 000 korun.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

18.8.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>