18.6.2010 | Aktuality

Již zítra se na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti koná tradiční Svatojánský jarmark. Zúčastní se ho více než stovka výrobců nejen z České republiky, ale i ze Slovenska. Jarmark patří již neodmyslitelně k mezinárodního folklornímu festivalu Kunovské léto. Součástí jarmarku bude od 10 hodin i soutěž malých verbířů, a to za účasti lektorského sboru jeho znalců. Jedná se o Národní přehlídku dětského verbuňku, která je vyvrcholením regionálních kol všech subregionů Slovácka. Chybět nebudou od 9 hodin ani vystoupení účastníků festivalu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

18.6.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.