27.9.2010 | Aktuality

Klub kultury již tradičně nabízí možnost zlepšit taneční dovednosti také dospělým, a to pod vedením zkušeného tanečního mistra Tomáše Horvátha a jeho partnerky. Základní a pokračovací kurzy taneční a společenské výchovy pro dospělé jsou určeny jak začátečníkům, tak i zdatnějším tanečníkům, pokud zvládají základní kroky a otočky tanců polka, valčík, waltz, slowrock, ča-ča a jive. Oba kurzy jsou složeny z 8 výukových lekcí a 4 - 8 lekcí doplňkových.O pojetí poslední výukové lekce mohou rozhodnout sami účastníci (maškarní, pyžamová párty apod.) Do kurzů se mohou hlásit smíšené dvojice smíšené, ale i dvojice dáma + dáma.Zájemci se mohou hlásit na e-mailu: agentura.uh@atlas.cz nebo na telefonu 608 709 486 (od 10 do 16 hodin). Poslední termín pro přihlášení je 30. září 2010. Taneční mistr předpokládá, že výuku zahájí již 4. října.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

27.9.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>