27.9.2010 | Aktuality

Klub kultury již tradičně nabízí možnost zlepšit taneční dovednosti také dospělým, a to pod vedením zkušeného tanečního mistra Tomáše Horvátha a jeho partnerky. Základní a pokračovací kurzy taneční a společenské výchovy pro dospělé jsou určeny jak začátečníkům, tak i zdatnějším tanečníkům, pokud zvládají základní kroky a otočky tanců polka, valčík, waltz, slowrock, ča-ča a jive. Oba kurzy jsou složeny z 8 výukových lekcí a 4 - 8 lekcí doplňkových.O pojetí poslední výukové lekce mohou rozhodnout sami účastníci (maškarní, pyžamová párty apod.) Do kurzů se mohou hlásit smíšené dvojice smíšené, ale i dvojice dáma + dáma.Zájemci se mohou hlásit na e-mailu: agentura.uh@atlas.cz nebo na telefonu 608 709 486 (od 10 do 16 hodin). Poslední termín pro přihlášení je 30. září 2010. Taneční mistr předpokládá, že výuku zahájí již 4. října.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

27.9.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>