12.1.2011 | Aktuality

Kurzy, které začínají 31. ledna 2011, jsou určeny začátečníkům i pokročilým. Začátečníci se naučí základní kroky tanců (polka, valčík, tango, foxtrot, waltz, ča-ča a jiwe). V pokračovacích kurzech si frekventanti doplní základní kroky již zvládnutých tanců o taneční prvky, z nichž se pak sestaví jednoduché taneční sestavy. Jako nové jsou zařazeny např. tance rumba či samba. Kurz bude probíhat většinou v pondělní podvečery s dobou zahájení v 18 (pokračovací kurz) a 20 hodin (základní kurz).Do kurzu se můžete hlásit telefonicky (608 709 486) či e-mailem (agentura.uh@atlas.cz). Uzávěrka je 24. ledna 2011. Kurzovné činí 1 150 korun. Po jeho zaplacení obdrží účastník průkazku, která jej bude opravňovat ke vstupu do výukových lekcí (8x ve velkém sále Reduty) a na taneční večery (6x ve velkém sále Klubu kultury).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

12.1.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.