12.1.2011 | Aktuality

Kurzy, které začínají 31. ledna 2011, jsou určeny začátečníkům i pokročilým. Začátečníci se naučí základní kroky tanců (polka, valčík, tango, foxtrot, waltz, ča-ča a jiwe). V pokračovacích kurzech si frekventanti doplní základní kroky již zvládnutých tanců o taneční prvky, z nichž se pak sestaví jednoduché taneční sestavy. Jako nové jsou zařazeny např. tance rumba či samba. Kurz bude probíhat většinou v pondělní podvečery s dobou zahájení v 18 (pokračovací kurz) a 20 hodin (základní kurz).Do kurzu se můžete hlásit telefonicky (608 709 486) či e-mailem (agentura.uh@atlas.cz). Uzávěrka je 24. ledna 2011. Kurzovné činí 1 150 korun. Po jeho zaplacení obdrží účastník průkazku, která jej bude opravňovat ke vstupu do výukových lekcí (8x ve velkém sále Reduty) a na taneční večery (6x ve velkém sále Klubu kultury).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

12.1.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.