16.8.2011 | Aktuality

K tragické dopravní nehodě došlo včera před polednem u obce Střílky na Kroměřížsku. Zde na hlavním tahu I/50 došlo ke střetu osobního auta, autobusu a nákladního auta s přívěsem a nákladem kontejnerů. Podle svědků předjížděl řidič osobního auta autobus, když došlo k následné kolizi s protijedoucí nákladní soupravou. Řidič nákladního auta se ještě snažil střetu zabránit, souprava se však ve smyku dostala do protisměru, kde narazila do autobusu. Řidič osobního auta, které skončilo na boku v příkopu, a jeho spolujezdkyně utrpěli mimořádně těžká zranění, kterým mladý muž nakonec v nemocnici podlehl. V autobuse cestovalo 48 převážně starších německých turistů mířících do Vysokých Tater. Řidič autobusu utrpěl při nehodě těžké zranění a zůstal ve vraku zaklíněn, další těžké zranění utrpěla jedna z cestujících. Z nákladního auta se po střetu utrhla celá kabina a dopadla na vozovku. Řidič se s těžkým zraněním dostal ven přes okno spolujezdce a zůstal ležet na vozovce.Na místo byly kromě sanitek vyslány také dva zdravotnické vrtulníky určené pro přepravu pacientů. K nehodě vyjela také psycholožka HZS Zlínského kraje. Cestující byli následně přemístěni do krycího stanu s lavičkami, byly jim poskytnuty tekutiny, jídlo a osobní věci z autobusu (léky atd.). Silnice byla až do pozdních odpoledních hodin. zcela uzavřena. Likvidační práce byly ukončeny krátce před šestou hodinou večerní.Foto: HZS Zlínského kraje

obrázek
 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

16.8.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.