16.8.2011 | Aktuality

K tragické dopravní nehodě došlo včera před polednem u obce Střílky na Kroměřížsku. Zde na hlavním tahu I/50 došlo ke střetu osobního auta, autobusu a nákladního auta s přívěsem a nákladem kontejnerů. Podle svědků předjížděl řidič osobního auta autobus, když došlo k následné kolizi s protijedoucí nákladní soupravou. Řidič nákladního auta se ještě snažil střetu zabránit, souprava se však ve smyku dostala do protisměru, kde narazila do autobusu. Řidič osobního auta, které skončilo na boku v příkopu, a jeho spolujezdkyně utrpěli mimořádně těžká zranění, kterým mladý muž nakonec v nemocnici podlehl. V autobuse cestovalo 48 převážně starších německých turistů mířících do Vysokých Tater. Řidič autobusu utrpěl při nehodě těžké zranění a zůstal ve vraku zaklíněn, další těžké zranění utrpěla jedna z cestujících. Z nákladního auta se po střetu utrhla celá kabina a dopadla na vozovku. Řidič se s těžkým zraněním dostal ven přes okno spolujezdce a zůstal ležet na vozovce.Na místo byly kromě sanitek vyslány také dva zdravotnické vrtulníky určené pro přepravu pacientů. K nehodě vyjela také psycholožka HZS Zlínského kraje. Cestující byli následně přemístěni do krycího stanu s lavičkami, byly jim poskytnuty tekutiny, jídlo a osobní věci z autobusu (léky atd.). Silnice byla až do pozdních odpoledních hodin. zcela uzavřena. Likvidační práce byly ukončeny krátce před šestou hodinou večerní.Foto: HZS Zlínského kraje

obrázek
 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

16.8.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.