8.4.2011 | Aktuality

Slovenská rocková stálice Tublatanka přijede v pátek 8. dubna do Kunovic. Své vystoupení zahájí netradičně – autogramiádou. Ta se koná v tamní sportovní hale od 20 hodin. Poté vystoupí hosté večera Reach se zpěvákem Jarkem Filgasem a V.S.P. Band.

„Fanouškům nabídneme i písně, které jsme doposud nikdy nehráli. Jedná se zejména o dvě skladby z nového CD „Svet v ohrození“. Tuto titulní píseň mám hodně rád, protože pojednává o aktuálních problémech, jako je terorismus a jiné problémy,“ poznamenal baskytarista Tublatanky Juraj Topor.Večer bude sváteční i pro regionální formaci V.S.P. Band. Ta pokřtí své zbrusu nové CD s názvem „Víkend“. Kmotrem alba bude zpěvák a kytarista Tublatanky Maťo Durinda. „Při tvorbě ryze autorských písní jsme se snažili, aby písničky oslovily nejen naše tradiční fanoušky, ale co nejširší okruh posluchačů,“ komentoval vznik nového počinu kapelník V.S.P. Bandu Pavel Šilhavík. Hlavní pořadatel akce Pavel Tichopádek slibuje mimořádný zážitek. „Kapela Tublatanka i jejich hosté budou hrát na mimořádně kvalitní aparaturu, kterou používají i například No Name a jiné hvězdy,“ připomněl Tichopádek. (kO)

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.4.2011

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.