8.4.2011 | Aktuality

Slovenská rocková stálice Tublatanka přijede v pátek 8. dubna do Kunovic. Své vystoupení zahájí netradičně – autogramiádou. Ta se koná v tamní sportovní hale od 20 hodin. Poté vystoupí hosté večera Reach se zpěvákem Jarkem Filgasem a V.S.P. Band.

„Fanouškům nabídneme i písně, které jsme doposud nikdy nehráli. Jedná se zejména o dvě skladby z nového CD „Svet v ohrození“. Tuto titulní píseň mám hodně rád, protože pojednává o aktuálních problémech, jako je terorismus a jiné problémy,“ poznamenal baskytarista Tublatanky Juraj Topor.Večer bude sváteční i pro regionální formaci V.S.P. Band. Ta pokřtí své zbrusu nové CD s názvem „Víkend“. Kmotrem alba bude zpěvák a kytarista Tublatanky Maťo Durinda. „Při tvorbě ryze autorských písní jsme se snažili, aby písničky oslovily nejen naše tradiční fanoušky, ale co nejširší okruh posluchačů,“ komentoval vznik nového počinu kapelník V.S.P. Bandu Pavel Šilhavík. Hlavní pořadatel akce Pavel Tichopádek slibuje mimořádný zážitek. „Kapela Tublatanka i jejich hosté budou hrát na mimořádně kvalitní aparaturu, kterou používají i například No Name a jiné hvězdy,“ připomněl Tichopádek. (kO)

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.4.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>