13.6.2011 | Aktuality

Stali se jimi in-line hokejisté Reflexu Uherské Hradiště, kteří svůj první titul v Tipsport extralize získali v neděli dopoledne. Vrozhodujícím utkání finálového turnaji hraném v Pardubicích porazili in-line hokejisty celku Mission Roller Brno vysoko 8:4. O svém vítězství rozhodli ve druhé čtvrtině, kterou vyhráli 4:0. Na úspěchu hradišťského týmu se podíleli i hokejisté Jaroslav Balašťík a obránce klubu Phoenix Coyotes Rostislav Klesla.

Plochu pro in-line hokej na uherskohradišťském zimním stadiónu si může pronajmout i veřejnost, a to za 500 korun za jednu hodinu. Objednávat můžete na telefonu: 606 713 905 nebo na e-mailu: zs@sportoviste-uh.cz.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

13.6.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>