13.6.2011 | Aktuality

Stali se jimi in-line hokejisté Reflexu Uherské Hradiště, kteří svůj první titul v Tipsport extralize získali v neděli dopoledne. Vrozhodujícím utkání finálového turnaji hraném v Pardubicích porazili in-line hokejisty celku Mission Roller Brno vysoko 8:4. O svém vítězství rozhodli ve druhé čtvrtině, kterou vyhráli 4:0. Na úspěchu hradišťského týmu se podíleli i hokejisté Jaroslav Balašťík a obránce klubu Phoenix Coyotes Rostislav Klesla.

Plochu pro in-line hokej na uherskohradišťském zimním stadiónu si může pronajmout i veřejnost, a to za 500 korun za jednu hodinu. Objednávat můžete na telefonu: 606 713 905 nebo na e-mailu: zs@sportoviste-uh.cz.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

13.6.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>