13.6.2011 | Aktuality

Stali se jimi in-line hokejisté Reflexu Uherské Hradiště, kteří svůj první titul v Tipsport extralize získali v neděli dopoledne. Vrozhodujícím utkání finálového turnaji hraném v Pardubicích porazili in-line hokejisty celku Mission Roller Brno vysoko 8:4. O svém vítězství rozhodli ve druhé čtvrtině, kterou vyhráli 4:0. Na úspěchu hradišťského týmu se podíleli i hokejisté Jaroslav Balašťík a obránce klubu Phoenix Coyotes Rostislav Klesla.

Plochu pro in-line hokej na uherskohradišťském zimním stadiónu si může pronajmout i veřejnost, a to za 500 korun za jednu hodinu. Objednávat můžete na telefonu: 606 713 905 nebo na e-mailu: zs@sportoviste-uh.cz.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

13.6.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.