17.6.2011 | Aktuality

Zvítězilo totiž v 5. ročníku soutěže o titul Nejkrásnější nádraží ČR 2011, který vyvrcholil dnes slavnostním vyhlášením výsledků v Senátu Parlamentu ČR. Do letošního ročníku se přihlásilo celkem 136 vlakových nádraží a zastávek, z nichž bylo následně vybráno 10 finalistů. V hlasování veřejnosti pak bylo zasláno celkem 2 358 hlasů, z toho 762 obdrželo uherskohradišťské nádraží. Hlasovací soutěž probíhala i na serveru Novinky CZ, kde hlasovalo celkem 21 912 čtenářů, kteří vybrali stejného vítěze. Soutěž vyhlašuje občanské sdružení Asociace Entente Florale CZ – Souznění a jejím smyslem je zpříjemnit prostředí železničních nádraží, stanic a zastávek a tím zvýšit zájem veřejnosti o cestování vlakem. Soutěž zároveň motivuje taky vlastníky, správce, zaměstnance a obce k zodpovědné péči o svěřený majetek.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.6.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.