9.11.2010 | Aktuality

Včerejší ustavující zastupitelstvo zvolilo nového starostu města Uherské Hradiště. Po následující čtyři roky povede město pan Květoslav Tichavský, vystřídá tak po osmi letech dosavadního starostu Libora Karáska. Místostarostou města Uherské Hradiště, který bude zastupovat starostu v době jeho nepřítomnosti, určilo zastupitelstvo města Stanislava Blahu, posty dalších místostarostů města Uherské Hradiště zastanou Evžen Uher a Zdeněk Procházka.Došlo taktéž k dohodě o svěření úkolů z jednotlivých oblastí mezi uvolněné členy Zastupitelstva města Uherské Hradiště, a to takto:

- Květoslav Tichavský – bezpečnost, životní prostředí, cestovní ruch, sport

- Stanislav Blaha – správa majetku města, regenerace městské památkové zóny, realizace investic

- Evžen Uher – finance, kultura, školství

- Zdeněk Procházka – rozvoj města, doprava, územní plán, sociální oblast

Všichni koaliční partneři vyjádřili vůli ke spolupráci po celé funkční období ve prospěch města Uherské Hradiště. Dohodli se také na složení devítičlenné Rady města Uherské Hradiště, kterou budou tvořit 4 členové ODS, 3 členové TOP 09 a KRUH a 2 členové KDU – ČSL, jmenovitě:


  • Květoslav Tichavský (ODS)

  • Ing. Stanislav Blaha (ODS)

  • Jitka Víchová (ODS)

  • MUDr. David Ondra (ODS)

  • Mgr. Evžen Uher (TOP 09 a KRUH)

  • PhDr. Ivo Frolec (TOP 09 a KRUH)

  • Ing. Ladislav Šupka (TOP 09 a KRUH)

  • Ing. Zdeněk Procházka (KDU – ČSL)

  • Ing. Jaroslav Tarcala (KDU – ČSL)

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.11.2010

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>