27.10.2010 | Aktuality

Město Uherské Hradiště povede v následujících čtyřech letech trojkoalice ODS, KDU-ČSL a TOP 09 a KRUH. V Radě města pak budou za ODS 4 členové, za TOP 09 a KRUH 3 členové a za KDU – ČSL 2 členové. Konrkétně to budou: Květoslav Tichavský, Stanislav Blaha, Jitka Víchová, David Ondra, Evžen Uher, Ivo Frolec, Ladislav Šupka, Zdeněk Procházka a Jaroslav Tarcala. Koaličním kandidátem na funkci starosty města je Květoslav Tichavský, který bude mít na starost rezort bezpečnosti, životního prostředí, cestovního ruchu a sportu.Kandidátem na funkci místostarosty města (pověřeného zastupováním starosty) je Stanislav Blaha (správa majetku, regenerace městské památkové zóny, realizace investic) a kandidáty na funkce dalších místostarostů města pak Evžen Uher (finance, kultura, školství) a Zdeněk Procházka (rozvoj města, doprava, územní plán, sociální oblast).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

27.10.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>