27.10.2010 | Aktuality

Město Uherské Hradiště povede v následujících čtyřech letech trojkoalice ODS, KDU-ČSL a TOP 09 a KRUH. V Radě města pak budou za ODS 4 členové, za TOP 09 a KRUH 3 členové a za KDU – ČSL 2 členové. Konrkétně to budou: Květoslav Tichavský, Stanislav Blaha, Jitka Víchová, David Ondra, Evžen Uher, Ivo Frolec, Ladislav Šupka, Zdeněk Procházka a Jaroslav Tarcala. Koaličním kandidátem na funkci starosty města je Květoslav Tichavský, který bude mít na starost rezort bezpečnosti, životního prostředí, cestovního ruchu a sportu.Kandidátem na funkci místostarosty města (pověřeného zastupováním starosty) je Stanislav Blaha (správa majetku, regenerace městské památkové zóny, realizace investic) a kandidáty na funkce dalších místostarostů města pak Evžen Uher (finance, kultura, školství) a Zdeněk Procházka (rozvoj města, doprava, územní plán, sociální oblast).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

27.10.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>