21.9.2012 | Aktuality
Uherské Hradiště získalo další významné ocenění

Před několika málo dny bylo Město Uherské Hradiště oceněno druhým místem v kategorii měst v letošním ročníku mezinárodní soutěže s názvem Kvetoucí sídla Evropy (Entente Florale Europe). Skvělého výsledku se městu dostalo mezi jedenácti městy celé Evropy. Součástí ocenění byla srpnová návštěva mezinárodní hodnotící komise, která posuzovala různá kritéria, jako samozřejmě životní prostředí, ale třeba i přístup města k plánování a rozvoji, spolupráci s veřejností či sport.

"Velmi mne potěšilo, že v hodnotící zprávě komise není ani jediná výtka vůči postupům města v oblasti péče o životní prostředí, zeleň, plánování, cestovní ruch a práci s veřejností. Byla dána pouze drobná doporučení, co zlepšovat," napsal na oficiálních webových stránkách města starosta Květoslav Tichavský.  

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.9.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>