21.9.2012 | Aktuality
Uherské Hradiště získalo další významné ocenění

Před několika málo dny bylo Město Uherské Hradiště oceněno druhým místem v kategorii měst v letošním ročníku mezinárodní soutěže s názvem Kvetoucí sídla Evropy (Entente Florale Europe). Skvělého výsledku se městu dostalo mezi jedenácti městy celé Evropy. Součástí ocenění byla srpnová návštěva mezinárodní hodnotící komise, která posuzovala různá kritéria, jako samozřejmě životní prostředí, ale třeba i přístup města k plánování a rozvoji, spolupráci s veřejností či sport.

"Velmi mne potěšilo, že v hodnotící zprávě komise není ani jediná výtka vůči postupům města v oblasti péče o životní prostředí, zeleň, plánování, cestovní ruch a práci s veřejností. Byla dána pouze drobná doporučení, co zlepšovat," napsal na oficiálních webových stránkách města starosta Květoslav Tichavský.  

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.9.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>