21.9.2012 | Aktuality
Uherské Hradiště získalo další významné ocenění

Před několika málo dny bylo Město Uherské Hradiště oceněno druhým místem v kategorii měst v letošním ročníku mezinárodní soutěže s názvem Kvetoucí sídla Evropy (Entente Florale Europe). Skvělého výsledku se městu dostalo mezi jedenácti městy celé Evropy. Součástí ocenění byla srpnová návštěva mezinárodní hodnotící komise, která posuzovala různá kritéria, jako samozřejmě životní prostředí, ale třeba i přístup města k plánování a rozvoji, spolupráci s veřejností či sport.

"Velmi mne potěšilo, že v hodnotící zprávě komise není ani jediná výtka vůči postupům města v oblasti péče o životní prostředí, zeleň, plánování, cestovní ruch a práci s veřejností. Byla dána pouze drobná doporučení, co zlepšovat," napsal na oficiálních webových stránkách města starosta Květoslav Tichavský.  

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.9.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>