21.9.2012 | Aktuality
Uherské Hradiště získalo další významné ocenění

Před několika málo dny bylo Město Uherské Hradiště oceněno druhým místem v kategorii měst v letošním ročníku mezinárodní soutěže s názvem Kvetoucí sídla Evropy (Entente Florale Europe). Skvělého výsledku se městu dostalo mezi jedenácti městy celé Evropy. Součástí ocenění byla srpnová návštěva mezinárodní hodnotící komise, která posuzovala různá kritéria, jako samozřejmě životní prostředí, ale třeba i přístup města k plánování a rozvoji, spolupráci s veřejností či sport.

"Velmi mne potěšilo, že v hodnotící zprávě komise není ani jediná výtka vůči postupům města v oblasti péče o životní prostředí, zeleň, plánování, cestovní ruch a práci s veřejností. Byla dána pouze drobná doporučení, co zlepšovat," napsal na oficiálních webových stránkách města starosta Květoslav Tichavský.  

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.9.2012

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>