23.4.2010 | Aktuality

Uherské Hradiště se stalo třetím nejlepším místem pro byznys ve Zlínském kraji. "Zabodovali jsme hlavně v oblasti bezpečnosti, patříme totiž mezi města s nejmenší kriminalitou,“ vyjádřil se k ocenění starosta Libor Karásek. Podstatou soutěže s názvem Město pro byznys je určit města s nejlepšími podmínkami pro podnikání v České republice i v jednotlivých krajích. Města byla hodnocena na základě padesáti kritérií rozdělených do šesti oblastí. Zdrojem pro tato kritéria byla statistická data nezávislých a odborných institucí a také odborníky garantovaný výzkum. Takřka polovinu kritérií mohou radnice ovlivnit úplně nebo
částečně. O třetí místo se město dělí ještě se Zlínem, první místo získala Bystřice pod Hostýnem.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

23.4.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>