23.4.2010 | Aktuality

Uherské Hradiště se stalo třetím nejlepším místem pro byznys ve Zlínském kraji. "Zabodovali jsme hlavně v oblasti bezpečnosti, patříme totiž mezi města s nejmenší kriminalitou,“ vyjádřil se k ocenění starosta Libor Karásek. Podstatou soutěže s názvem Město pro byznys je určit města s nejlepšími podmínkami pro podnikání v České republice i v jednotlivých krajích. Města byla hodnocena na základě padesáti kritérií rozdělených do šesti oblastí. Zdrojem pro tato kritéria byla statistická data nezávislých a odborných institucí a také odborníky garantovaný výzkum. Takřka polovinu kritérií mohou radnice ovlivnit úplně nebo
částečně. O třetí místo se město dělí ještě se Zlínem, první místo získala Bystřice pod Hostýnem.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

23.4.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>