23.4.2010 | Aktuality

Uherské Hradiště se stalo třetím nejlepším místem pro byznys ve Zlínském kraji. "Zabodovali jsme hlavně v oblasti bezpečnosti, patříme totiž mezi města s nejmenší kriminalitou,“ vyjádřil se k ocenění starosta Libor Karásek. Podstatou soutěže s názvem Město pro byznys je určit města s nejlepšími podmínkami pro podnikání v České republice i v jednotlivých krajích. Města byla hodnocena na základě padesáti kritérií rozdělených do šesti oblastí. Zdrojem pro tato kritéria byla statistická data nezávislých a odborných institucí a také odborníky garantovaný výzkum. Takřka polovinu kritérií mohou radnice ovlivnit úplně nebo
částečně. O třetí místo se město dělí ještě se Zlínem, první místo získala Bystřice pod Hostýnem.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

23.4.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>