23.4.2010 | Aktuality

Uherské Hradiště se stalo třetím nejlepším místem pro byznys ve Zlínském kraji. "Zabodovali jsme hlavně v oblasti bezpečnosti, patříme totiž mezi města s nejmenší kriminalitou,“ vyjádřil se k ocenění starosta Libor Karásek. Podstatou soutěže s názvem Město pro byznys je určit města s nejlepšími podmínkami pro podnikání v České republice i v jednotlivých krajích. Města byla hodnocena na základě padesáti kritérií rozdělených do šesti oblastí. Zdrojem pro tato kritéria byla statistická data nezávislých a odborných institucí a také odborníky garantovaný výzkum. Takřka polovinu kritérií mohou radnice ovlivnit úplně nebo
částečně. O třetí místo se město dělí ještě se Zlínem, první místo získala Bystřice pod Hostýnem.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

23.4.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>