14.9.2012 | Aktuality

Policie již dnes kontroluje stánkový prodej alkoholu i prodej alkoholu na tržnicích. K tomuto kroku přispěly další případy otravy metylalkoholem, které se objevily i ve Zlínském kraji. „Především vyzýváme obyvatele, aby nekonzumovali alkohol s nejasným původem, který se v tuto chvíli vyskytuje v podobě vodky a tuzemského rumu,” upozornil hradišťský starosta Květoslav Tichavský.

O vzniklé situaci byli obyvatelé města informováni prostřednictvím městského rozhlasu, potřebné informace obdrželi i starostové příslušných obcí.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

14.9.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>