14.9.2012 | Aktuality

Policie již dnes kontroluje stánkový prodej alkoholu i prodej alkoholu na tržnicích. K tomuto kroku přispěly další případy otravy metylalkoholem, které se objevily i ve Zlínském kraji. „Především vyzýváme obyvatele, aby nekonzumovali alkohol s nejasným původem, který se v tuto chvíli vyskytuje v podobě vodky a tuzemského rumu,” upozornil hradišťský starosta Květoslav Tichavský.

O vzniklé situaci byli obyvatelé města informováni prostřednictvím městského rozhlasu, potřebné informace obdrželi i starostové příslušných obcí.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

14.9.2012

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>