26.9.2011 | Aktuality

Město Uherské Hradiště ve spolupráci s Komunitním centrem pro rodinu Domino připravilo v rámci projektu Uherské Hradiště - město pro místní Agendu 21 pro veřejnost osvětovou kampaň s názvem Den zdraví a pohybu. Ta je letos tematicky zaměřená na rodiny s dětmi a bude se konat v úterý 27. září v parku Smetanovy sady. Tento den zde budou v době od 9.30 do 11.30 a od 15.30 do 17.30 hodin pro děti připraveny soutěže zaměřené na lidské zdraví. V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá do KCR Domino v Růžové ulici (č. 436). Do kampaně se tento den zapojí i uherskohradišťský aquapark, kde bude od 14.30 do 15.30 hodin pro veřejnost přístupná 1. zóna se 100 % slevou.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.9.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>