21.9.2011 | Aktuality

Z důvodu eliminace zvýšené dopravní zátěže stávajících místních komunikací v městské části Mařatice v důsledku uzavírky silnice I/55 v obci Huštěnovice a vedení objízdné trasy přes silnici II/497 (ulice Sokolovská) budou v termínu od 19. září do 15. listopadu zaslepeny ulice Pod Rochusem a U Moravy (viz mapka).

Cílem tohoto opatření je:


  • Zajištění bezpečnosti a plynulosti provozu v obytné lokalitě Tůně, areálu bývalých kasáren s novou bytovou výstavbou, v ul. Pod Rochusem, Vinohradské, Družstevní a v ul. 1. Máje.

  • Eliminovat zvýšenou hlučnost, prašnost, emise a vibrace v dotčených obytných lokalitách v důsledku zvýšené intenzity průjezdu vozidel.

  • Zabránění zhoršení stavebního stavu dotčených místních komunikací v důsledku zvýšené zátěže, na kterou většina dotčených místních komunikací není konstrukčně stavěna.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.9.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>