21.9.2011 | Aktuality

Z důvodu eliminace zvýšené dopravní zátěže stávajících místních komunikací v městské části Mařatice v důsledku uzavírky silnice I/55 v obci Huštěnovice a vedení objízdné trasy přes silnici II/497 (ulice Sokolovská) budou v termínu od 19. září do 15. listopadu zaslepeny ulice Pod Rochusem a U Moravy (viz mapka).

Cílem tohoto opatření je:


  • Zajištění bezpečnosti a plynulosti provozu v obytné lokalitě Tůně, areálu bývalých kasáren s novou bytovou výstavbou, v ul. Pod Rochusem, Vinohradské, Družstevní a v ul. 1. Máje.

  • Eliminovat zvýšenou hlučnost, prašnost, emise a vibrace v dotčených obytných lokalitách v důsledku zvýšené intenzity průjezdu vozidel.

  • Zabránění zhoršení stavebního stavu dotčených místních komunikací v důsledku zvýšené zátěže, na kterou většina dotčených místních komunikací není konstrukčně stavěna.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.9.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>