21.9.2011 | Aktuality

Z důvodu eliminace zvýšené dopravní zátěže stávajících místních komunikací v městské části Mařatice v důsledku uzavírky silnice I/55 v obci Huštěnovice a vedení objízdné trasy přes silnici II/497 (ulice Sokolovská) budou v termínu od 19. září do 15. listopadu zaslepeny ulice Pod Rochusem a U Moravy (viz mapka).

Cílem tohoto opatření je:


  • Zajištění bezpečnosti a plynulosti provozu v obytné lokalitě Tůně, areálu bývalých kasáren s novou bytovou výstavbou, v ul. Pod Rochusem, Vinohradské, Družstevní a v ul. 1. Máje.

  • Eliminovat zvýšenou hlučnost, prašnost, emise a vibrace v dotčených obytných lokalitách v důsledku zvýšené intenzity průjezdu vozidel.

  • Zabránění zhoršení stavebního stavu dotčených místních komunikací v důsledku zvýšené zátěže, na kterou většina dotčených místních komunikací není konstrukčně stavěna.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.9.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.