20.9.2011 | Aktuality

Uherskohradišťský aquapark připravil pro své návštěvníky ve dnech od 19. do 25. září slevový týden. Na návštěvníky čeká sleva ve výši 30 % na vstupné do zóny číslo 2 a 3 (zóna zábavná a zóna wellness). Dále je připravena sleva 50 % pro seniory, kterou lze uplatnit ve středu 21. září, od 10 do 14.30 hodin (sleva pro zóny číslo 2 a 3). Mimo to jsou připraveny také akční ceny na vybrané druhy jídel a nápojů, dle aktuální cenové nabídky. Sleva se poskytuje z ceny, která je uvedena v ceníku, a slevy nelze sčítat. Pro abonenty aquaparku bude výhodnější po dobu trvání akce zakoupení jednorázového vstupu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

20.9.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>