20.9.2011 | Aktuality

Uherskohradišťský aquapark připravil pro své návštěvníky ve dnech od 19. do 25. září slevový týden. Na návštěvníky čeká sleva ve výši 30 % na vstupné do zóny číslo 2 a 3 (zóna zábavná a zóna wellness). Dále je připravena sleva 50 % pro seniory, kterou lze uplatnit ve středu 21. září, od 10 do 14.30 hodin (sleva pro zóny číslo 2 a 3). Mimo to jsou připraveny také akční ceny na vybrané druhy jídel a nápojů, dle aktuální cenové nabídky. Sleva se poskytuje z ceny, která je uvedena v ceníku, a slevy nelze sčítat. Pro abonenty aquaparku bude výhodnější po dobu trvání akce zakoupení jednorázového vstupu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

20.9.2011

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.