15.11.2010 | Aktuality

V minulém týdnu se poprvé sešli na ustavujícím zasedání nově zvolení zastupitelé Kunovic. Ve městě v říjnu zvítězilo sdružení Nezávislí kandidáti pro Kunovice (NKK), v čele s dosavadní místostarostkou Ivanou Majíčkovou. Sdružení získalo 9 mandátů v sedmnáctičlenném zastupitelstvu. „Jako lídr vítězného sdružení jsem samozřejmě ráda, že máme v našem zastupitelstvu silnou pozici. Pro další rozvoj Kunovic však chceme širší zastoupení, a proto jsme vyzvali ke spolupráci jako koaličního partnera KDU-ČSL. V minulosti byla tato strana naším tradičním partnerem. I v minulém volebním období jsme se pokoušeli s lidovci najít společnou řeč při ustavování orgánů města. Před čtyřmi lety jednání nebyla úspěšná, letos jsme tuto společnou řeč našli,“ říká Ivana Majíčková. Právě ji, jako vůbec první ženu v historii Kunovic, zvolili zastupitelé do funkce starostky města, místostarostou města byl zvolen Pavel Vardan (rovněž NKK)

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

15.11.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>