15.11.2010 | Aktuality

V minulém týdnu se poprvé sešli na ustavujícím zasedání nově zvolení zastupitelé Kunovic. Ve městě v říjnu zvítězilo sdružení Nezávislí kandidáti pro Kunovice (NKK), v čele s dosavadní místostarostkou Ivanou Majíčkovou. Sdružení získalo 9 mandátů v sedmnáctičlenném zastupitelstvu. „Jako lídr vítězného sdružení jsem samozřejmě ráda, že máme v našem zastupitelstvu silnou pozici. Pro další rozvoj Kunovic však chceme širší zastoupení, a proto jsme vyzvali ke spolupráci jako koaličního partnera KDU-ČSL. V minulosti byla tato strana naším tradičním partnerem. I v minulém volebním období jsme se pokoušeli s lidovci najít společnou řeč při ustavování orgánů města. Před čtyřmi lety jednání nebyla úspěšná, letos jsme tuto společnou řeč našli,“ říká Ivana Majíčková. Právě ji, jako vůbec první ženu v historii Kunovic, zvolili zastupitelé do funkce starostky města, místostarostou města byl zvolen Pavel Vardan (rovněž NKK)

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

15.11.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.