15.11.2010 | Aktuality

V minulém týdnu se poprvé sešli na ustavujícím zasedání nově zvolení zastupitelé Kunovic. Ve městě v říjnu zvítězilo sdružení Nezávislí kandidáti pro Kunovice (NKK), v čele s dosavadní místostarostkou Ivanou Majíčkovou. Sdružení získalo 9 mandátů v sedmnáctičlenném zastupitelstvu. „Jako lídr vítězného sdružení jsem samozřejmě ráda, že máme v našem zastupitelstvu silnou pozici. Pro další rozvoj Kunovic však chceme širší zastoupení, a proto jsme vyzvali ke spolupráci jako koaličního partnera KDU-ČSL. V minulosti byla tato strana naším tradičním partnerem. I v minulém volebním období jsme se pokoušeli s lidovci najít společnou řeč při ustavování orgánů města. Před čtyřmi lety jednání nebyla úspěšná, letos jsme tuto společnou řeč našli,“ říká Ivana Majíčková. Právě ji, jako vůbec první ženu v historii Kunovic, zvolili zastupitelé do funkce starostky města, místostarostou města byl zvolen Pavel Vardan (rovněž NKK)

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

15.11.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.