23.7.2012 | Aktuality

Chtěli byste si vyzkoušet, jaký je svět bez barev a světla? Na vlastní kůži to můžete zažít ve dnech 27. a 28. července 2012 na Studentském náměstí. V rámci projektu Světluška sem totiž zavítá historicky první zatemněný autobus s neobvyklou Kavárnou POTMĚ , ve které hosty obsluhují nevidomí lidé. Vypít si zde šálek vyhlášené černočerné kávy můžete v době od 11 do 20 hodin. Světluška je charitativní projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu, který provází děti i dospělé s těžkým zrakovým postižením na jejich cestě k samostatnosti.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

23.7.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>