4.8.2011 | Aktuality

Až do 10. srpna 2011 mohou projektanti, investoři a dodavatelé staveb zkolaudovaných v roce 2010 nominovat do soutěže Dům roku stavební počin, který dle jejich názoru nejvíce obohatil Uherské Hradiště. Mělo by se jednat o stavbu hodnotnou, zajímavou a nepřehlédnutelnou. Sekretářem soutěže je Odbor architektury, plánování a rozvoje Městského úřadu, kde jsou k dispozici podmínky soutěže i přihlašovací panel. Širokou veřejnost pak odbor žádá o podněty a typy na architektonicky zajímavé stavby a to třeba i ty drobné, jako jsou rodinné domky apod. Město Uherské Hradiště uděluje ocenění Dům roku od roku 1992. Bronzovou tabulkou je ve městě prozatím označeno devatenáct zdařilých architektonických děl a dvě výjimečné stavby.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

4.8.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>