3.4.2010 | Aktuality

Poradenská kancelář České obchodní inspekce byla otevřena 1. dubna v sídle Obchodní a hospodářské komory Uherské Hradiště (Studentské náměstí 1531, Uherské Hradiště - bývalá kasárna). Kancelář poskytne zájemcům odborné informace z oblasti vztahu spotřebitel - prodávající.

Ve 2. čtvrtletí bude poradna otevřena (vždy od 8.30 do 15 hodin):
13. a 27. dubna, 11. a 25. května a 8. a 22. června.

Ve druhém pololetí roku 2010 pak bude kancelář v provozu každé sudé úterý, ve stejný čas. Na pracovníky poradny se můžete obracet např. pokud:
vám v prodejně naúčtovali vyšší cenu než byla avizována,
jste zakoupili zboží bez českého návodu,
jste se setkali s nebezpečným výrobkem,
neznáte svá práva při reklamaci,
vám odmítli v obchodě vystavit doklad atd.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

3.4.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>