3.4.2010 | Aktuality

Poradenská kancelář České obchodní inspekce byla otevřena 1. dubna v sídle Obchodní a hospodářské komory Uherské Hradiště (Studentské náměstí 1531, Uherské Hradiště - bývalá kasárna). Kancelář poskytne zájemcům odborné informace z oblasti vztahu spotřebitel - prodávající.

Ve 2. čtvrtletí bude poradna otevřena (vždy od 8.30 do 15 hodin):
13. a 27. dubna, 11. a 25. května a 8. a 22. června.

Ve druhém pololetí roku 2010 pak bude kancelář v provozu každé sudé úterý, ve stejný čas. Na pracovníky poradny se můžete obracet např. pokud:
vám v prodejně naúčtovali vyšší cenu než byla avizována,
jste zakoupili zboží bez českého návodu,
jste se setkali s nebezpečným výrobkem,
neznáte svá práva při reklamaci,
vám odmítli v obchodě vystavit doklad atd.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

3.4.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>