3.4.2010 | Aktuality

Poradenská kancelář České obchodní inspekce byla otevřena 1. dubna v sídle Obchodní a hospodářské komory Uherské Hradiště (Studentské náměstí 1531, Uherské Hradiště - bývalá kasárna). Kancelář poskytne zájemcům odborné informace z oblasti vztahu spotřebitel - prodávající.

Ve 2. čtvrtletí bude poradna otevřena (vždy od 8.30 do 15 hodin):
13. a 27. dubna, 11. a 25. května a 8. a 22. června.

Ve druhém pololetí roku 2010 pak bude kancelář v provozu každé sudé úterý, ve stejný čas. Na pracovníky poradny se můžete obracet např. pokud:
vám v prodejně naúčtovali vyšší cenu než byla avizována,
jste zakoupili zboží bez českého návodu,
jste se setkali s nebezpečným výrobkem,
neznáte svá práva při reklamaci,
vám odmítli v obchodě vystavit doklad atd.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

3.4.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.