5.4.2011 | Aktuality

V čítárně knihovny se lze od 1. dubna zapůjčit elektronickou čtečku knih Sony PRS-300 velikosti kapesní kalkulačky. Ta obsahuje téměř 300 českých i zahraničních titulů, na které se již nevztahují autorská práva. Čtečka nabízí např. Dílo Karla Čapka, Jaroslava Haška, K. J. Erbena, jednotlivé pohádky bratří Grimmů, ale i díla Platónova či Dalimilovu kroniku českou. Stránku čtečky si lze zvětšit či zmenšit dle vlastní potřeby, plně nabitý přístroj vydrží zobrazení 7 500 stran textu. Knihy uložené v přístroji je možno pohodlně procházet nebo si je nechat seřadit podle názvu či autora. Abyste si mohli čtečku maximálně na 14 dnů zapůjčit, musí vám být více než 18 let, musíte uzavřít smlouvu o výpůjčce, složit finanční jistinu a být členem knihovny alespoň 1 rok. Zároveň musíte mít vyrovnané veškeré závazky vůči knihovně.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

5.4.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.