10.5.2011 | Aktuality

V Knihovně BBB vystoupí ve středu 11. května od 18 hodin herečka divadla ABC Jitka Smutná a spisovatelka Petra Braunová. Na programu je hudebně dramatický pořad s názvem SMUTNÁ BRAUNOVÁ – dramatizace dvou knih Petry Braunové Kalvárie a Klub radostí všedního dne. Petra Braunová je známá především jako spisovatelka knih pro děti, ale vydala i několik titulů pro dospělé čtenáře často s velmi kontroverzními tématy. „Snažím se Jitce sekundovat jako herečka, což není jednoduché, dokonce s ní zpívám. Jitčiny písničky, kterými nás doprovází, a které vznikly před mnohými lety, se k mému textu neuvěřitelně hodí,“ říká Braunová. Vstup na akci je volný.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

10.5.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.