10.5.2011 | Aktuality

V Knihovně BBB vystoupí ve středu 11. května od 18 hodin herečka divadla ABC Jitka Smutná a spisovatelka Petra Braunová. Na programu je hudebně dramatický pořad s názvem SMUTNÁ BRAUNOVÁ – dramatizace dvou knih Petry Braunové Kalvárie a Klub radostí všedního dne. Petra Braunová je známá především jako spisovatelka knih pro děti, ale vydala i několik titulů pro dospělé čtenáře často s velmi kontroverzními tématy. „Snažím se Jitce sekundovat jako herečka, což není jednoduché, dokonce s ní zpívám. Jitčiny písničky, kterými nás doprovází, a které vznikly před mnohými lety, se k mému textu neuvěřitelně hodí,“ říká Braunová. Vstup na akci je volný.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

10.5.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>