2.6.2012 | Aktuality

Událost se stala v pátečních ranních hodinách v jedné z hal nacházející se u areálu kunovického leteckého muzea. Došlo zde k požáru malého dopravního letounu značky CESSNA umístěného v objektu hangáru místního aeroklubu. Na místě došlo k vážnému popálení jedné osoby, a to na horní končetině a tváři.

Podle předběžného vyjádření majitelů byla škoda zhruba vyčíslena na1 200 000 korun. Podle prvotních výsledků šetření příčiny požáru stála za jeho vznikem iniciace výbojem statické elektřiny. Prověřovány jsou ale i další možné verze.autor fotografie: HZS Zlínského kraje

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

2.6.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>