2.6.2012 | Aktuality

Událost se stala v pátečních ranních hodinách v jedné z hal nacházející se u areálu kunovického leteckého muzea. Došlo zde k požáru malého dopravního letounu značky CESSNA umístěného v objektu hangáru místního aeroklubu. Na místě došlo k vážnému popálení jedné osoby, a to na horní končetině a tváři.

Podle předběžného vyjádření majitelů byla škoda zhruba vyčíslena na1 200 000 korun. Podle prvotních výsledků šetření příčiny požáru stála za jeho vznikem iniciace výbojem statické elektřiny. Prověřovány jsou ale i další možné verze.autor fotografie: HZS Zlínského kraje

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

2.6.2012

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>