2.6.2012 | Aktuality

Událost se stala v pátečních ranních hodinách v jedné z hal nacházející se u areálu kunovického leteckého muzea. Došlo zde k požáru malého dopravního letounu značky CESSNA umístěného v objektu hangáru místního aeroklubu. Na místě došlo k vážnému popálení jedné osoby, a to na horní končetině a tváři.

Podle předběžného vyjádření majitelů byla škoda zhruba vyčíslena na1 200 000 korun. Podle prvotních výsledků šetření příčiny požáru stála za jeho vznikem iniciace výbojem statické elektřiny. Prověřovány jsou ale i další možné verze.autor fotografie: HZS Zlínského kraje

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

2.6.2012

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>