11.8.2011 | Aktuality

Výstavba tzv. Centrálního objektu, který bude postaven na místě bývalé porodnice, se v roce 2006 stala hlavním projektem uherskohradišťské nemocnice. „V průběhu toho období jsme udělali řadu přípravných kroků, které vyústily až do současné podoby, kdy výstavbu zahajujeme,“ řekl v březnu při slavnostním zahájení první etapy výstavby pavilonu Pavel Lečbych, náměstek ředitele nemocnice.

V nové budově Centrálního objektu budou soustředěny zejména chirurgické obory a obory zaměřené na diagnostiku. Ve vyšších podlažích objektu se budou nacházet multioborové jednotky intenzivní péče (interní a chirurgická), anesteziologicko-resuscitační lůžka, centrální operační sály s centrální sterilizací, chirurgické lůžkové jednotky a veškeré technické zázemí. Veřejně přístupné prostory doplní mimo jiné lékárna. Objekt by měl být veřejnosti předán k užívání v roce 2013.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.8.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>