11.8.2011 | Aktuality

Výstavba tzv. Centrálního objektu, který bude postaven na místě bývalé porodnice, se v roce 2006 stala hlavním projektem uherskohradišťské nemocnice. „V průběhu toho období jsme udělali řadu přípravných kroků, které vyústily až do současné podoby, kdy výstavbu zahajujeme,“ řekl v březnu při slavnostním zahájení první etapy výstavby pavilonu Pavel Lečbych, náměstek ředitele nemocnice.

V nové budově Centrálního objektu budou soustředěny zejména chirurgické obory a obory zaměřené na diagnostiku. Ve vyšších podlažích objektu se budou nacházet multioborové jednotky intenzivní péče (interní a chirurgická), anesteziologicko-resuscitační lůžka, centrální operační sály s centrální sterilizací, chirurgické lůžkové jednotky a veškeré technické zázemí. Veřejně přístupné prostory doplní mimo jiné lékárna. Objekt by měl být veřejnosti předán k užívání v roce 2013.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.8.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.