11.8.2011 | Aktuality

Výstavba tzv. Centrálního objektu, který bude postaven na místě bývalé porodnice, se v roce 2006 stala hlavním projektem uherskohradišťské nemocnice. „V průběhu toho období jsme udělali řadu přípravných kroků, které vyústily až do současné podoby, kdy výstavbu zahajujeme,“ řekl v březnu při slavnostním zahájení první etapy výstavby pavilonu Pavel Lečbych, náměstek ředitele nemocnice.

V nové budově Centrálního objektu budou soustředěny zejména chirurgické obory a obory zaměřené na diagnostiku. Ve vyšších podlažích objektu se budou nacházet multioborové jednotky intenzivní péče (interní a chirurgická), anesteziologicko-resuscitační lůžka, centrální operační sály s centrální sterilizací, chirurgické lůžkové jednotky a veškeré technické zázemí. Veřejně přístupné prostory doplní mimo jiné lékárna. Objekt by měl být veřejnosti předán k užívání v roce 2013.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.8.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>