11.8.2011 | Aktuality

Výstavba tzv. Centrálního objektu, který bude postaven na místě bývalé porodnice, se v roce 2006 stala hlavním projektem uherskohradišťské nemocnice. „V průběhu toho období jsme udělali řadu přípravných kroků, které vyústily až do současné podoby, kdy výstavbu zahajujeme,“ řekl v březnu při slavnostním zahájení první etapy výstavby pavilonu Pavel Lečbych, náměstek ředitele nemocnice.

V nové budově Centrálního objektu budou soustředěny zejména chirurgické obory a obory zaměřené na diagnostiku. Ve vyšších podlažích objektu se budou nacházet multioborové jednotky intenzivní péče (interní a chirurgická), anesteziologicko-resuscitační lůžka, centrální operační sály s centrální sterilizací, chirurgické lůžkové jednotky a veškeré technické zázemí. Veřejně přístupné prostory doplní mimo jiné lékárna. Objekt by měl být veřejnosti předán k užívání v roce 2013.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.8.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.