20.5.2011 | Aktuality

Ve čtvrtek po jedné hodině odpolední byli hasiči informováni o požáru skládky pneumatik v uherskobrodské firmě zabývající se zpracováním starých pneumatik. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo k požáru recyklační linky a části recyklovaného materiálu. Ještě před příjezdem hasičů se snažili zaměstnanci firmy proti požáru zasáhnout a použili hasební prostředky. Při hašení bylo zraněno celkem sedm zaměstnanců firmy, šest jich bylo odvezeno do nemocnice k dalšímu ošetření. Požár zasáhl plochu asi 100 m2, místo vzniku požáru bylo nalezeno u pracovní linky na mletí zpracovávaného odpadu. Požár byl zlikvidován krátce před sedmou hodinou večerní. Příčinou vzniku požáru byla technická závada, podrobnosti jsou stále předmětem šetření. Způsobená škoda byla majitelem odhadnuta asi na 300 000 korun.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

20.5.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>