26.4.2011 | Aktuality

Do 5. května bude v Uherském Hradišti prováděno dotazníkové šetření reprezentativního vzorku občanů města. Tímto průzkumem budou ověřeny indikátory udržitelného rozvoje města – Spokojenost občanů s místním společenstvím a Mobilita a místní přeprava cestujících. Zároveň bude ověřeno i „10 problémů města“, které vzešly z Veřejného fóra o rozvoji města konaného koncem února. Průzkum je součástí projektu „Uherské Hradiště – město pro místní Agendu 21“ a probíhá ve spolupráci s Týmovou iniciativou pro místní udržitelný rozvoj (TIMUR). Tazateli jsou studenti hradišťského gymnázia. Výsledky průzkumu budou zveřejněny na webových stránkách města a ve zpravodaji města.„Protože se jedná o náhodný výběr, je možné, že budete do dotazovaného vzorku vybráni právě vy. Děkujeme vám za spolupráci s řádně označenými tazateli, kteří vám pomohou vyplnit dotazník na výše uvedená témata. Město Uherské Hradiště díky tomu získá informace o spokojenosti obyvatel a jejich názorech na problémy každodenního života ve městě. Tímto se také může změnit pořadí důležitosti „10 problémů města“,“ vzkazuje město svým občanům.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.4.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.