14.2.2011 | Aktuality

V sobotu 12. února se na Zeleném náměstí v Uherském Hradišti, v areálu bývalých kasáren, konalo v podvečerních hodinách Valentýnské vypouštění lampionů štěstí. Dle informací pořadatelů na něj zavítaly asi dvě stovky lidí, kteří úderem půl sedmé vypustily do oblak celkem 120 lampionů. K tomu jim po dvě hodiny zpíval rockový sbor Svatý Pluk. „Další vypouštění v plánu máme, zatím však není pevně daný termín. O akci budeme samozřejmě s předstihem informovat,“ řekl jeden z pořadatelů akce David Horák.
 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

14.2.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>