14.2.2011 | Aktuality

V sobotu 12. února se na Zeleném náměstí v Uherském Hradišti, v areálu bývalých kasáren, konalo v podvečerních hodinách Valentýnské vypouštění lampionů štěstí. Dle informací pořadatelů na něj zavítaly asi dvě stovky lidí, kteří úderem půl sedmé vypustily do oblak celkem 120 lampionů. K tomu jim po dvě hodiny zpíval rockový sbor Svatý Pluk. „Další vypouštění v plánu máme, zatím však není pevně daný termín. O akci budeme samozřejmě s předstihem informovat,“ řekl jeden z pořadatelů akce David Horák.
 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

14.2.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.