7.2.2011 | Aktuality

Pokud byste rádi oslavili netradičně svátek sv. Valentýna (14. února), navštivte v sobotu 12. února 2011 Zelené náměstí v areálu bývalých uherskohradišťských kasáren. Proběhne zde totiž Valentýnské vypouštění lampionů štěstí. "Poprvé by se snad mohl konat i nějaký doprovodný program, to ale záleží na případném množství financí od sponzorů. Dohodnut je koncert Svatého Pluka a snad i jedno milé překvapení ze Zlína," upřesňuje jeden z hlavních pořadatelů David Horák. Program začne již v 16.30, hromadné vypouštění začne úderem půl sedmé.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

7.2.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.