7.2.2011 | Aktuality

Pokud byste rádi oslavili netradičně svátek sv. Valentýna (14. února), navštivte v sobotu 12. února 2011 Zelené náměstí v areálu bývalých uherskohradišťských kasáren. Proběhne zde totiž Valentýnské vypouštění lampionů štěstí. "Poprvé by se snad mohl konat i nějaký doprovodný program, to ale záleží na případném množství financí od sponzorů. Dohodnut je koncert Svatého Pluka a snad i jedno milé překvapení ze Zlína," upřesňuje jeden z hlavních pořadatelů David Horák. Program začne již v 16.30, hromadné vypouštění začne úderem půl sedmé.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

7.2.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>