7.2.2011 | Aktuality

Pokud byste rádi oslavili netradičně svátek sv. Valentýna (14. února), navštivte v sobotu 12. února 2011 Zelené náměstí v areálu bývalých uherskohradišťských kasáren. Proběhne zde totiž Valentýnské vypouštění lampionů štěstí. "Poprvé by se snad mohl konat i nějaký doprovodný program, to ale záleží na případném množství financí od sponzorů. Dohodnut je koncert Svatého Pluka a snad i jedno milé překvapení ze Zlína," upřesňuje jeden z hlavních pořadatelů David Horák. Program začne již v 16.30, hromadné vypouštění začne úderem půl sedmé.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

7.2.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>