3.12.2010 | Aktuality

Město Uherské Hradiště pořádá i letos veřejnou vánoční sbírku pro potřebné. Letos bude výtěžek předán Dětskému domovu rodinného typu na ulici Jiřího z Poděbrad, který je určen opuštěným dětem a sirotkům. Pokladnička bude umístěna pod vánočním stromem na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti v době adventu. Zahájení sbírky je stanoveno na 3. prosince, kdy bude současně rozsvícen vánoční strom, a potrvá do 20. prosince.Cílovou skupinu letošní sbírky tvoří převážně děti, které nemohou být ze závažných důvodů vychovávány ve vlastní rodině anebo nemohou být umístěny do jiné formy náhradní rodinné péče. Dětský domov jim zajišťuje komplexní péči a pomáhá dětem začlenit se do života společnosti. Veřejnou vánoční sbírku pořádá Uherské Hradiště již poosmé. Organizaci sbírky zajišťuje odbor sociálních služeb a zdravotnictví Městského úřadu Uherské Hradiště.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

3.12.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>