9.12.2010 | Aktuality

Od 17 hodin se ve velkém sále hlavní budovy Slováckého muzea ve Smetanových sadech koná od 17 hodin vernisáž fotografií z africké Etiopie. Jejich autorem je etnograf, spisovatel a ředitel uherskobrodského muzea Pavel Popelka. Jeho fotografie z výpravy mezi domorodé kmeny v povodí řeky OMO je doplněna trojrozměrnými předměty z africké sbírky Náprstkova muzea v Praze.

Již tradičně se pak od 18 hodin na nádvoří Galerie Slováckého muzea v Otakarově ulici koná Rockové koledování u stromečku se Svatým Plukem, Janem Gajdošíkem a jeho přáteli. Akce se koná pouze v případě příznivého počasí.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.12.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>