9.12.2010 | Aktuality

Od 17 hodin se ve velkém sále hlavní budovy Slováckého muzea ve Smetanových sadech koná od 17 hodin vernisáž fotografií z africké Etiopie. Jejich autorem je etnograf, spisovatel a ředitel uherskobrodského muzea Pavel Popelka. Jeho fotografie z výpravy mezi domorodé kmeny v povodí řeky OMO je doplněna trojrozměrnými předměty z africké sbírky Náprstkova muzea v Praze.

Již tradičně se pak od 18 hodin na nádvoří Galerie Slováckého muzea v Otakarově ulici koná Rockové koledování u stromečku se Svatým Plukem, Janem Gajdošíkem a jeho přáteli. Akce se koná pouze v případě příznivého počasí.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.12.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>