9.12.2010 | Aktuality

Od 17 hodin se ve velkém sále hlavní budovy Slováckého muzea ve Smetanových sadech koná od 17 hodin vernisáž fotografií z africké Etiopie. Jejich autorem je etnograf, spisovatel a ředitel uherskobrodského muzea Pavel Popelka. Jeho fotografie z výpravy mezi domorodé kmeny v povodí řeky OMO je doplněna trojrozměrnými předměty z africké sbírky Náprstkova muzea v Praze.

Již tradičně se pak od 18 hodin na nádvoří Galerie Slováckého muzea v Otakarově ulici koná Rockové koledování u stromečku se Svatým Plukem, Janem Gajdošíkem a jeho přáteli. Akce se koná pouze v případě příznivého počasí.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.12.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.