1.7.2010 | Aktuality

Dny lidí dobré vůle se uskuteční ve Velehradě ve dnech 4. až 5. července. Již tradičně nabídnou bohatý kulturní program i řadu zábavních a vzdělávacích aktivit pro celé rodiny. Očekáván je rovněž příjezd asi stovky vozíčkářů z Čech, Moravy, Slezska, ale též ze Slovenska, Maďarska i Polska. Ti sem již od roku 1990 přijíždějí na setkání vozíčkářů pořádané Maltézskou pomocí.V předvečer svátků svatých Cyrila a Metoděje se bude od 19.30 hodin na nádvoří před bazilikou konat Večer lidí dobré vůle. Jeho součástí bude prezentace významných projektů občanské společnosti a koncert a koncert, na kterém vystoupí: Jiří Pavlica s Hradišťanem, Hana a Petr Ulrychovi a Kateřina Štruncová, Petr Bende, Markéta Konvičková, polský Oktoich a dětský sbor Kantiléna. Večerem budou provázet Pavel Kříž a Barbora Černošková

Program Dnů lidí dobré vůle pak vyvrcholí slavnostní poutní bohoslužbou konanou v pondělí 5. července od 10.30 hodin na nádvoří před bazilikou. I letos bude poutníkům k dispozici kyvadlová doprava, která bude jezdit v pravidelných intervalech (autobusové nádraží v Uh. Hradišti, vlakové nádraží ve St. Městě, záchytné parkoviště u obchvatu ve St. Městě a Zlechov).

Záštitu nad akcí převzala manželka prezidenta České republiky Livie Klausová, olomoucký arcibiskup Mons. Jan Graubner a hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák.

Podrobný program Dnů lidí dobré vůle naleznete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

1.7.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>