18.11.2010 | Aktuality

Čtvrtý ročník mezinárodní soutěže a výstavy mešních a košer vín s názvem Cisterciácká pečeť se koná v sobotu 20. listopadu od 16 hodin ve sklepení místního Stojanova gymnázia. Jedním z důvodů, proč se Matice velehradská starající se o všestranný rozvoj poutního místa rozhodla tuto soutěž uspořádat byl fakt, že to byli právě cisterciáci, kteří začali na Velehradě pěstovat vinnou révu. Výstava je oficiálně uznána Ministerstvem zemědělství ČR a registrována Vinařským fondem ČR. Záštitu nad soutěží převzal arcibiskup olomoucký a metropolita moravský Mons. Jan Graubner.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

18.11.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>