18.11.2010 | Aktuality

Čtvrtý ročník mezinárodní soutěže a výstavy mešních a košer vín s názvem Cisterciácká pečeť se koná v sobotu 20. listopadu od 16 hodin ve sklepení místního Stojanova gymnázia. Jedním z důvodů, proč se Matice velehradská starající se o všestranný rozvoj poutního místa rozhodla tuto soutěž uspořádat byl fakt, že to byli právě cisterciáci, kteří začali na Velehradě pěstovat vinnou révu. Výstava je oficiálně uznána Ministerstvem zemědělství ČR a registrována Vinařským fondem ČR. Záštitu nad soutěží převzal arcibiskup olomoucký a metropolita moravský Mons. Jan Graubner.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

18.11.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.