16.12.2010 | Aktuality

Od dnešního dne je v Památníku Velké Moravy ve Starém Městě možno zhlédnout výstavu výtvarných prací žáků a studentů škol Zlínského kraje, kteří se zúčastnili výtvarné a literární soutěže s názvem Na velkomoravském Veligradě. Ta byla vyhlášena na jaře letošního roku Slováckým muzeem. Celkem bylo do soutěže zasláno třiašedesát výtvarných a osmnáct literárních prací od žáků a studentů základních a středních škol v Uherském Hradišti, v Uherském Brodě, Kroměříži, Zlíně a Strážnici. Na výstavě jsou k vidění všechny soutěžní práce. Nejlepší literární pr& aacute;ce pak v podání autorů zazní na vyhlášení vítězů soutěže, které se bude konat 13. ledna 2011 v Památníku Velké Moravy. Výstava potrvá do konce ledna. Památník je otevřený po celou zimu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

16.12.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>