16.12.2010 | Aktuality

Od dnešního dne je v Památníku Velké Moravy ve Starém Městě možno zhlédnout výstavu výtvarných prací žáků a studentů škol Zlínského kraje, kteří se zúčastnili výtvarné a literární soutěže s názvem Na velkomoravském Veligradě. Ta byla vyhlášena na jaře letošního roku Slováckým muzeem. Celkem bylo do soutěže zasláno třiašedesát výtvarných a osmnáct literárních prací od žáků a studentů základních a středních škol v Uherském Hradišti, v Uherském Brodě, Kroměříži, Zlíně a Strážnici. Na výstavě jsou k vidění všechny soutěžní práce. Nejlepší literární pr& aacute;ce pak v podání autorů zazní na vyhlášení vítězů soutěže, které se bude konat 13. ledna 2011 v Památníku Velké Moravy. Výstava potrvá do konce ledna. Památník je otevřený po celou zimu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

16.12.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>