12.11.2010 | Aktuality

Dnes (od 14.30 do 19 hodin) a zítra (od 10 do 16 hodin) se v prostorách Reduty v Uherském Hradišti na Masarykově náměstí koná velká přehlídka tradičních výrobců v Uherském Hradišti s názvem Slovácko v tradici. Těšit se můžete na jednotlivé prezentace výrobců a dokonce budete mít sami možnost si vyzkoušet, jak takový tradiční výrobek Slovácka vzniká.Program přehlídky bude obohacen o vystoupení cimbálových muzik, gurmány potěší ochutnávka tradiční slovácké kuchyně. Vstupné činí 40 korun, 20 korun zaplatí studenti, senioři a ZTP. Děti do 10 let mají vstup zdarma. Akci pořádá Region Slovácko, sdružení pro rozvoj cestovního ruchu, pod záštitou města Uherské Hradiště.

podrobný program přehlídky

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

12.11.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>