12.11.2010 | Aktuality

Dnes (od 14.30 do 19 hodin) a zítra (od 10 do 16 hodin) se v prostorách Reduty v Uherském Hradišti na Masarykově náměstí koná velká přehlídka tradičních výrobců v Uherském Hradišti s názvem Slovácko v tradici. Těšit se můžete na jednotlivé prezentace výrobců a dokonce budete mít sami možnost si vyzkoušet, jak takový tradiční výrobek Slovácka vzniká.Program přehlídky bude obohacen o vystoupení cimbálových muzik, gurmány potěší ochutnávka tradiční slovácké kuchyně. Vstupné činí 40 korun, 20 korun zaplatí studenti, senioři a ZTP. Děti do 10 let mají vstup zdarma. Akci pořádá Region Slovácko, sdružení pro rozvoj cestovního ruchu, pod záštitou města Uherské Hradiště.

podrobný program přehlídky

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

12.11.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.