19.9.2011 | Aktuality

Ve středu 21. září od 17 hodin se v komorním sále Reduty koná veřejná diskuse u kulatého stolu s názvem „Uherským Hradištěm MHD a pěšky“. Tématem k diskuze bude např. frekvence linek MHD a jejich obsazenost, bezbariérovost či pěší zóny a přechody ve městě. Akce probíhá ve spolupráci s ČSAD Uherské Hradiště a tématicky je začleněna do program Evropského týdne mobility, který se koná ve dnech 16. až 22. září.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

19.9.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.