19.9.2011 | Aktuality

Ve středu 21. září od 17 hodin se v komorním sále Reduty koná veřejná diskuse u kulatého stolu s názvem „Uherským Hradištěm MHD a pěšky“. Tématem k diskuze bude např. frekvence linek MHD a jejich obsazenost, bezbariérovost či pěší zóny a přechody ve městě. Akce probíhá ve spolupráci s ČSAD Uherské Hradiště a tématicky je začleněna do program Evropského týdne mobility, který se koná ve dnech 16. až 22. září.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

19.9.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.