9.5.2011 | Aktuality

Ve čtvrtek 12. května od 17 do 18.30 hodin se v Malém sále Klubu kultury koná Veřejné setkání s občany zaměřené na plánování sociálních služeb v regionu. Setkání je příležitostí pro všechny občany, uživatele a poskytovatele sociálních služeb, kteří se chtějí dozvědět, jaké kroky připravuje město Uherské Hradiště v oblasti sociálních služeb. Zároveň mohou sdělit své názory a podněty pro rozvoj sociálních služeb, a tak dostanou možnost se přímo zapojit do plánování sociálních služeb na Uherskohradišťsku.Veřejné setkání se uskuteční v rámci realizace projektu Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb na Uherskohradišťsku. Jeho cílem je vytvořit strategický dokument jako nástroj sociální integrace vybraných skupin obyvatelstva. Ze správního obvodu Uherské Hradiště nominovaly své zástupce do pracovních skupin projektu tyto obce: Uh. Hradiště, Staré Město, Kunovice, Uherský Ostroh, Hluk, Kostelany nad Moravou, Babice, Buchlovice, Břestek, Březolupy, Huštěnovice, Podolí, Sušice, Tupesy a Bílovice.
Program veřejného setkání:
- Základní informace o sociálních službách a komunitním plánování sociálních služeb na Uherskohradišťsku
- Představení projektu Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb na Uherskohradišťsku a jeho aktivit
- Výsledky sociodemografických a jiných analýz zaměřených na sociální služby na Uherskohradišťsku
- Informace o plánovaných sociálních reformách
- Podněty od občanů v rámci připraveného dotazníku
- Diskuse

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.5.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>