9.5.2011 | Aktuality

Ve čtvrtek 12. května od 17 do 18.30 hodin se v Malém sále Klubu kultury koná Veřejné setkání s občany zaměřené na plánování sociálních služeb v regionu. Setkání je příležitostí pro všechny občany, uživatele a poskytovatele sociálních služeb, kteří se chtějí dozvědět, jaké kroky připravuje město Uherské Hradiště v oblasti sociálních služeb. Zároveň mohou sdělit své názory a podněty pro rozvoj sociálních služeb, a tak dostanou možnost se přímo zapojit do plánování sociálních služeb na Uherskohradišťsku.Veřejné setkání se uskuteční v rámci realizace projektu Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb na Uherskohradišťsku. Jeho cílem je vytvořit strategický dokument jako nástroj sociální integrace vybraných skupin obyvatelstva. Ze správního obvodu Uherské Hradiště nominovaly své zástupce do pracovních skupin projektu tyto obce: Uh. Hradiště, Staré Město, Kunovice, Uherský Ostroh, Hluk, Kostelany nad Moravou, Babice, Buchlovice, Břestek, Březolupy, Huštěnovice, Podolí, Sušice, Tupesy a Bílovice.
Program veřejného setkání:
- Základní informace o sociálních službách a komunitním plánování sociálních služeb na Uherskohradišťsku
- Představení projektu Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb na Uherskohradišťsku a jeho aktivit
- Výsledky sociodemografických a jiných analýz zaměřených na sociální služby na Uherskohradišťsku
- Informace o plánovaných sociálních reformách
- Podněty od občanů v rámci připraveného dotazníku
- Diskuse

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.5.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>