11.5.2011 | Aktuality

Pokud vám lhostejný vzhled Uherské Hradiště a zajímáte se o využití jednotlivých území či lokalit města, nenechte si ujít Veřejné projednávání nového územního plánu. Konat se bude v pondělí 16. května od 16 hodin ve velkém sále Reduty. Tento den je zároveň posledním možným termínem, kdy mohou občané návrh územního plánu připomínkovat a vyplnit formulář k podání námitek. Do dokumentace týkající se územního plánu lze nahlédnout na městském úřadě či na internetu (mesto-uh.cz – sekce Plánování a rozvoj). I zde je možné stáhnout formulář pro podání námitek.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.5.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.