11.5.2011 | Aktuality

Pokud vám lhostejný vzhled Uherské Hradiště a zajímáte se o využití jednotlivých území či lokalit města, nenechte si ujít Veřejné projednávání nového územního plánu. Konat se bude v pondělí 16. května od 16 hodin ve velkém sále Reduty. Tento den je zároveň posledním možným termínem, kdy mohou občané návrh územního plánu připomínkovat a vyplnit formulář k podání námitek. Do dokumentace týkající se územního plánu lze nahlédnout na městském úřadě či na internetu (mesto-uh.cz – sekce Plánování a rozvoj). I zde je možné stáhnout formulář pro podání námitek.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.5.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>