10.4.2010 | Aktuality

Kulturní zařízení ve Véskách hostilo v pátek Žebřiňák – krajskou přehlídku dětských divadel působících při základních uměleckých školách, ale i při školách základních a dalších organizacích. K vidění bylo celkem devět představení, která se ucházela o postup na celostátní přehlídku dětského divadla. Ta se uskuteční v polovině června v Trutnově. Pětičlenná porota nakonec pro přímý postup vybrala domácí soubor Dohráli jsme s hrou o Shakespearovi s názvem Shake bar D. Doporučení k účasti na přehlídce pak dostal vsetínský soubor BUBU s loutkovou hrou Duch. Čestné uznání od poroty obdržel zlínský soubor Domyslíme... působící při tamějším dětském domově za představení Malá mořská víla. Porota ocenila také soubor Dr. Ámo (ZUŠ Uh. Hradiště) za kus Veveřák, slon a mravenec.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

10.4.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>