10.4.2010 | Aktuality

Kulturní zařízení ve Véskách hostilo v pátek Žebřiňák – krajskou přehlídku dětských divadel působících při základních uměleckých školách, ale i při školách základních a dalších organizacích. K vidění bylo celkem devět představení, která se ucházela o postup na celostátní přehlídku dětského divadla. Ta se uskuteční v polovině června v Trutnově. Pětičlenná porota nakonec pro přímý postup vybrala domácí soubor Dohráli jsme s hrou o Shakespearovi s názvem Shake bar D. Doporučení k účasti na přehlídce pak dostal vsetínský soubor BUBU s loutkovou hrou Duch. Čestné uznání od poroty obdržel zlínský soubor Domyslíme... působící při tamějším dětském domově za představení Malá mořská víla. Porota ocenila také soubor Dr. Ámo (ZUŠ Uh. Hradiště) za kus Veveřák, slon a mravenec.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

10.4.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>