10.4.2010 | Aktuality

Kulturní zařízení ve Véskách hostilo v pátek Žebřiňák – krajskou přehlídku dětských divadel působících při základních uměleckých školách, ale i při školách základních a dalších organizacích. K vidění bylo celkem devět představení, která se ucházela o postup na celostátní přehlídku dětského divadla. Ta se uskuteční v polovině června v Trutnově. Pětičlenná porota nakonec pro přímý postup vybrala domácí soubor Dohráli jsme s hrou o Shakespearovi s názvem Shake bar D. Doporučení k účasti na přehlídce pak dostal vsetínský soubor BUBU s loutkovou hrou Duch. Čestné uznání od poroty obdržel zlínský soubor Domyslíme... působící při tamějším dětském domově za představení Malá mořská víla. Porota ocenila také soubor Dr. Ámo (ZUŠ Uh. Hradiště) za kus Veveřák, slon a mravenec.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

10.4.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>