7.9.2012 | Aktuality
Víkendové slavnosti vína a otevřených památek

Již tento víkend nabídne Uherské Hradiště jeho obyvatelům, ale i mnoha návštěvníkům, bohatý program dalšího ročníku Slováckých slavností vína a otevřených památek. Průvod krojovaných skupin vyjde v 9 hodin již tradičně od mařatických vinných sklepů. Po průvodu pak budou v kulturních památkách následovat prezentace jednotlivých mikroregionů.  Příznivci dechovky mohou zavítat na přehlídku regionálních dechových hudeb s názvem Slovácká křídlovka.  Chybět nebude ani oblíbený jarmark lidových řemesel na Masarykově náměstí s ukázkami práce lidových řemeslníků. Milovníci lodí pak mohou navštívit některou z tzv. muzikantských lodí.  


Pro děti je pak kromě přehlídky dětských folklorních souborů připravena řada atrakcí, o které se postarají skupiny historického šermu. Sobotní program vyvrcholí večer besedami u cimbálu v jednotlivých vinných sklepech. Nedělní program pak bude více věnován Dnům evropského dědictví a otevřeným památkám.

Podrobný program slavností si můžete prohlédnout zde.

Atrakcí letošních slavností je možnost nechat se zavézt z Palackého náměstí do Vinohradské ulice i zpět vinařským vláčkem. Jeho sobotní i nedělní odjezdy naleznete zde.

 

Komentáře


ghfdj napsal(a)
27.6.2018 04:34 | 47.75.131.*

It ended up at a higher price of replica watches ukabout 300000 francs than the replica highest price, and it could be replica watches uk said that collectors had a near craziness for cheap replica watches the di.Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

7.9.2012

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>