6.4.2010 | Aktuality

Krásné počasí provázelo nedělní Putování vinohradskou ulicí. Děti se mohly zastavit na několika stanovištích a plnit různé úkoly, pro dospělé pak byly otevřeny vinné sklepy. Vyhrávalo několik cimbálových muzik, nechybělo dobré jídlo a pití. Připravena byla i soutěž o nejhezčího velikonočního beránka. Vyhrála ji Božena Tvrdoňová, která za odměnu obdržela zájezd do Říma pro dvě osoby. Raritou akce byl beránek vážící 160 kg, měřící na délku 150 cm a na výšku 65 cm, který byl za asistence pelhřimovské agentury Dobrý den zaevidován do české knihy rekordů. S menším zpožděním dorazil pobavit děti oblíbený Michal Nesvadba. Fotky z akce si můžete prohlédnout v rubrice Fotograficky.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.4.2010

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>