6.4.2010 | Aktuality

Krásné počasí provázelo nedělní Putování vinohradskou ulicí. Děti se mohly zastavit na několika stanovištích a plnit různé úkoly, pro dospělé pak byly otevřeny vinné sklepy. Vyhrávalo několik cimbálových muzik, nechybělo dobré jídlo a pití. Připravena byla i soutěž o nejhezčího velikonočního beránka. Vyhrála ji Božena Tvrdoňová, která za odměnu obdržela zájezd do Říma pro dvě osoby. Raritou akce byl beránek vážící 160 kg, měřící na délku 150 cm a na výšku 65 cm, který byl za asistence pelhřimovské agentury Dobrý den zaevidován do české knihy rekordů. S menším zpožděním dorazil pobavit děti oblíbený Michal Nesvadba. Fotky z akce si můžete prohlédnout v rubrice Fotograficky.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.4.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>