6.4.2010 | Aktuality

Krásné počasí provázelo nedělní Putování vinohradskou ulicí. Děti se mohly zastavit na několika stanovištích a plnit různé úkoly, pro dospělé pak byly otevřeny vinné sklepy. Vyhrávalo několik cimbálových muzik, nechybělo dobré jídlo a pití. Připravena byla i soutěž o nejhezčího velikonočního beránka. Vyhrála ji Božena Tvrdoňová, která za odměnu obdržela zájezd do Říma pro dvě osoby. Raritou akce byl beránek vážící 160 kg, měřící na délku 150 cm a na výšku 65 cm, který byl za asistence pelhřimovské agentury Dobrý den zaevidován do české knihy rekordů. S menším zpožděním dorazil pobavit děti oblíbený Michal Nesvadba. Fotky z akce si můžete prohlédnout v rubrice Fotograficky.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.4.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.