6.4.2010 | Aktuality

Krásné počasí provázelo nedělní Putování vinohradskou ulicí. Děti se mohly zastavit na několika stanovištích a plnit různé úkoly, pro dospělé pak byly otevřeny vinné sklepy. Vyhrávalo několik cimbálových muzik, nechybělo dobré jídlo a pití. Připravena byla i soutěž o nejhezčího velikonočního beránka. Vyhrála ji Božena Tvrdoňová, která za odměnu obdržela zájezd do Říma pro dvě osoby. Raritou akce byl beránek vážící 160 kg, měřící na délku 150 cm a na výšku 65 cm, který byl za asistence pelhřimovské agentury Dobrý den zaevidován do české knihy rekordů. S menším zpožděním dorazil pobavit děti oblíbený Michal Nesvadba. Fotky z akce si můžete prohlédnout v rubrice Fotograficky.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.4.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>