26.3.2010 | Aktuality

Souprava starých vozů informuje a varuje zejména mladé lidi (právě ti totiž patří do nejrizikovější skupiny) před riskováním na železnici. Vlak poukazuje např. na úrazy elektrickým proudem z drátů vysokého napětí a hlavně na střety vlaků s auty na železničních přejezdech. Těch letos v zimě rapidně přibylo. Ve vlaku se promítají sestřihy z reálných dopravních nehod a dalších neštěstí na železnici. V diskusním voze lze diskutovat s drážními vyšetřovateli, policisty a odborníky BESIPu. Návštěvníci se mohou rovněž naučit základům první pomoci. Odborníci ve vlaku nic nepřikazují, ale spíše ukazují, jak člověk může dopadnout, když zbytečně hazarduje. Soupravu preventivního vlaku mohli lidé poprvé navštívit v roce 2007.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.3.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.