24.1.2011 | Aktuality

Kino Hvězda o občanské sdružené FotoMosty vyhlásilo 5. ročník neformálního „slováckého pressfota“ s názvem Ohlédnutí za rokem 2010. Fotografie by měly zachycovat každodenní život na Uherskohradišťsku. Očekávány jsou obrazové zprávy a reportáže z folklorních, kulturních, sportovních či společenských akcí, ale i fotoreportáže o poslání a práci různých neziskových organizací, sdružení a spolků, činnosti škol, zájmových skupin či jednotlivců apod. Vzhledem k omezenějšímu prostoru (kvůli rekonstrukci kina) a časovému presu budou upřednostňovány fotografie zaslané elektronickou poštou, nebudou však vyloučeny ani fotografie tištěné. Výstava se uskuteční od 3. do 28. února 2011 v prostorách přísálí Reduty a současně i na webových stránkách Městských kin. Autoři zastoupení na výstavě obdrží dárkovou vstupenku Městských kin a drobné dárky.Do soutěže by měli případní zájemci zaslat maximálně 12 fotografií od jednoho autora či sdružení (s rozlišením delší strany fotografie min. 2000 pixelů) a ve formátu jpg. Fotografie opatřete svým jménem a pokud možno i datem, místem a názvem zachycené situace. Fotografie zasílejte od 31. ledna 2011 na adresu: jaromir.orel@mkuh.cz nebo zavěšením do internetové úschovny. Fotografie lze doručit i osobně na CD-ROMu či jiném nosiči na místo současné kanceláře MK UH na Malé scéně Slováckého divadla (Mariánské nám. 123, vchod z pasáže, 4. patro).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

24.1.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.