18.2.2011 | Aktuality

Jako vůbec první v našem regionu se bude v sobotu 19. února konat v Místním kulturním zařízení v Mikovicích tradiční výstava vín. Na výstavu, která začne v 14 hodin, připravili vinaři celkem 527 vzorků vín, z toho 266 bude z ročníku 2010. Koštování vín zpříjemní účastníkům cimbálová muzika Mladí burčáci a kromě vína bude možno ochutnat i zabijačkové speciality. Vstupné pro muže činí 150 korun, ženy zaplatí o třicet korun méně.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

18.2.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.