9.4.2010 | Aktuality

Odcizit lze například fotovoltaické panely ze sluneční elektrárny, jak se stalo u jednoho z domů poblíž Uherského Brodu. Majitel přišel celkem o dvaatřicet panelů za více než 350 000 korun. Kradou se ale třeba i čtyřmetrové bukové klády. V chřibských lesích poblíž Buchlovic vznikla těžařům škoda za celkem
36 000 korun.


V Uherském Hradišti můžete dnes ale zažít třeba i střelbu. Nepříjemný zážitek potkal padesátiletou ženu. Ta si jednoho rána u firmy, kde pracuje, dovolila napomenout mladého muže na kole, který urážel lidí směřující do práce. Muž na ženu namířil plynovou pistoli a vystřelil. Žena vyvázla bez zranění a ukrytá na vrátnici firmy zavolala policii, která muže po krátkém pronásledování zadržela. U výtržníka byl kromě pistole nalezen i útočný obušek. Zadržený muž nadýchal 1,56 promile alkoholu a za spáchání trestného činu výtržnictví muži hrozí až dva roky vězení.


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.4.2010

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>