9.4.2010 | Aktuality

Odcizit lze například fotovoltaické panely ze sluneční elektrárny, jak se stalo u jednoho z domů poblíž Uherského Brodu. Majitel přišel celkem o dvaatřicet panelů za více než 350 000 korun. Kradou se ale třeba i čtyřmetrové bukové klády. V chřibských lesích poblíž Buchlovic vznikla těžařům škoda za celkem
36 000 korun.


V Uherském Hradišti můžete dnes ale zažít třeba i střelbu. Nepříjemný zážitek potkal padesátiletou ženu. Ta si jednoho rána u firmy, kde pracuje, dovolila napomenout mladého muže na kole, který urážel lidí směřující do práce. Muž na ženu namířil plynovou pistoli a vystřelil. Žena vyvázla bez zranění a ukrytá na vrátnici firmy zavolala policii, která muže po krátkém pronásledování zadržela. U výtržníka byl kromě pistole nalezen i útočný obušek. Zadržený muž nadýchal 1,56 promile alkoholu a za spáchání trestného činu výtržnictví muži hrozí až dva roky vězení.


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.4.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.