1.9.2010 | Aktuality

Výroby znaku města či obce se mohou zúčastnit školy, ZUŠ, zájmové kroužky a dětské kolektivy ve věku od 10 do 18 let. Věková hranice však není omezena, tvořit mohou i menší děti, vítáno je zapojení dospělých. Rozměr znaku byl stanoven na 100 x 100 cm s přihlédnutím na tvar originálu, vždy je však třeba zachovat šířku 100 cm. K výrobě znaku lze použít např. PET lahve všech typů a barev, víčka PET lahví, igelitové sáčky, kelímky od jogurtů, nápojové kartóny, ale třeba i sklo či plechovky od nápojů.
Cílem této akce je připomenutí nutnosti třídit odpady a pokus o vytvoření světového rekordu. Nejlepší znaky budou vybrány a vystaveny na krajských výstavách uspořádaných v termínu 13. - 17. prosince 2010. Termín dokončení znaku je 15. listopadu 2010.

Více informací naleznete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

1.9.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.