1.9.2010 | Aktuality

Výroby znaku města či obce se mohou zúčastnit školy, ZUŠ, zájmové kroužky a dětské kolektivy ve věku od 10 do 18 let. Věková hranice však není omezena, tvořit mohou i menší děti, vítáno je zapojení dospělých. Rozměr znaku byl stanoven na 100 x 100 cm s přihlédnutím na tvar originálu, vždy je však třeba zachovat šířku 100 cm. K výrobě znaku lze použít např. PET lahve všech typů a barev, víčka PET lahví, igelitové sáčky, kelímky od jogurtů, nápojové kartóny, ale třeba i sklo či plechovky od nápojů.
Cílem této akce je připomenutí nutnosti třídit odpady a pokus o vytvoření světového rekordu. Nejlepší znaky budou vybrány a vystaveny na krajských výstavách uspořádaných v termínu 13. - 17. prosince 2010. Termín dokončení znaku je 15. listopadu 2010.

Více informací naleznete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

1.9.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>