12.2.2011 | Aktuality

Prozatím neznámý zloděj se v noci na 10. února vloupal rozbitými skleněnými dveřmi do kanceláře mařatické pohřební služby. Odtud si mimo jiné odnesl i štos vizitek společnosti a tiskárnu na potisk stuh na smuteční věnce. Z firmy zmizel i počítačový monitor, další tiskárna a z pokladny 1 200 korun. Způsobená škoda činí zhruba 21 000 korun. Pachateli hrozí za spáchání trestného činu krádeže až dva roky vězení. Policie žádá veřejnost o poskytnutí jakýchkoliv informací k tomuto vloupání, které mohou případně sdělit na hradišťském policejním oddělení.

 

Komentáře


xiaozheng6666 napsal(a)
10.8.2017 16:00 | 112.5.238.*

2017-8-10 xiaozheng6666 canada goose outlet michael kors outlet online ugg boots ralph lauren cheap oakley sunglassesNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

12.2.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.