12.2.2011 | Aktuality

Prozatím neznámý zloděj se v noci na 10. února vloupal rozbitými skleněnými dveřmi do kanceláře mařatické pohřební služby. Odtud si mimo jiné odnesl i štos vizitek společnosti a tiskárnu na potisk stuh na smuteční věnce. Z firmy zmizel i počítačový monitor, další tiskárna a z pokladny 1 200 korun. Způsobená škoda činí zhruba 21 000 korun. Pachateli hrozí za spáchání trestného činu krádeže až dva roky vězení. Policie žádá veřejnost o poskytnutí jakýchkoliv informací k tomuto vloupání, které mohou případně sdělit na hradišťském policejním oddělení.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

12.2.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>