25.5.2010 | Aktuality


OPILÍ MLADÍCI ŘÁDILI VE MĚSTĚ
V neděli ráno poničilo šest opilých mladíků v Uherském Hradišti celkem šest zaparkovaných aut - utrhali či ukopli zpětná zrcátka nebo antény, jednomu z aut prošlápli kapotu. Také převraceli odpadkové koše, kontejnery, lavičky a rozhazovali kanálové poklopy. Jeden z obyvatel města poté zavolal na policii. Mladí muži ve věku od osmnácti do dvaceti let způsobili celkově škodu přes čtyřicet tisíc korun a podezřelí jsou ze spáchání trestných činů výtržnictví a poškození cizí věci.OTEC NAPADL SYNOVY UČITELKY
Důvodem bylo nepřipuštění jeho syna k maturitní zkoušce. Otec i matka přišli do kunovické střední školy, kterou jejich syn studuje. Zde při rozhovoru o mladíkově prospěchu dal muž učitelce facku a z kabinetu odešel. Poté navštívil i další učitelku, kterou měl chytit pod krkem a odhodit do rohu, kde jí poté měl uštědřit také facku. Napadené učitelky vše oznámily vedení školy a zavolali policii. Případ je prozatím řešen jako přestupek proti občanskému soužití, za jehož spáchání se ukládá pokuta do 3 000 korun. Mohl by být ale překvalifikován jako podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, za který ze zákona hrozí až dva roky vězení.

POZOR NA OSOBNÍ VĚCI!
O kabelku i s jejím obsahem přišla žena v supermarketu v Uherském Hradišti, která během nakupování nechala kabelku zavěšenou na nákupním vozíku. Zloděj jí tak lehce odcizil peněženku, mobilní telefon, klíče a doklady a způsobil škodu ve výši 2 000 korun. Stejně dopadla i mladá žena, která v autě zaparkovaném vedle leteckého muzea v Kunovicích zanechala kabelku. Zloděj se do auta vloupal a odcizil jí tak veškeré doklady, platební kartu, peníze a mobilní telefon. Tímto jí vznikla škoda za necelé 3 000 korun.VLOUPÁNÍ DO HRADIŠŤSKÝCH PRODEJEN
O víkendu se někdo vloupal do objektu budovy v Uherském Hradišti ve Šromově ulici. Nejprve navštívil sklad prodejny s galanterií, kde nic nevzal. Poté se oknem dostal do prodejny jezdeckých potřeb. Odtud si odnesl příruční pokladnu s penězi, klobouky a přikrývky pro koně. Majiteli prodejny vznikla škoda ve výši 30 000 korun.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

25.5.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>