11.6.2010 | Aktuality

Na zeď čmáral vlastní krví
Devatenáctiletý mladík pod vlivem alkoholu rozbil jedné noci sklo domovních dveří jednoho z domů v ulici Petra Chelčického. Poté napsal zkrvavenou rukou na domovní zeď !DOGS. K nápisu byl ráno přivolán policejní psovod se služebním psem Zanusem. Ten se asi po kilometru zastavil před vchodem do dalšího panelového domu. Z okna zde sledovala policejní počínání žena středního věku. Na dotaz policistů odpověděla, že její syn přišel v noci se zakrvácenou rukou. Služební pes tak dovedl policisty k domovu autora nápisu. Když jej policisté vypátrali, byl již v nemocnici ošetřován lékaři. Způsobil škodu 6 000 korun.
Povolil hrát nezletilému
Stalo se v jedné restauraci v Tupesích. Provozovatel restaurace zde umožnil hru teprve šestnáctiletému mladíkovi. V těchto dnech po všech dostupných výsleších sdělili buchlovičtí policisté provozovateli restaurace podezření ze spáchání trestného činu ohrožování výchovy mládeže, za což mu ze zákona hrozí až rok vězení.

Otce vykázali z domu
Uherskoostrožští policisté vykázali na deset dní z domu šestapadesátiletého muže, který nebezpečně vyhrožoval svému synovi. Mladý muž požádal jednoho večera svého otce, ať ztlumí televizi. Otec posilněný alkoholem se na syna obořil a začal jej vyprovázet z pokoje. V ruce přitom držel velký kuchyňský nůž a vyhrožoval mu, ať vypadne nebo ho propíchne. Syn poté zavolal policii. Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu nebezpečné vyhrožování, za což mu ze zákona hrozí až rok vězení. Podezřelý muž se vloni na podzim dopustil podobného skutku, za který byl již soudem pravomocně odsouzen s podmínečným trestem. Vzhledem k opakování těchto situací přistoupili policisté k vykázání agresivního otce z rodinného domu. Po dobu deseti dnů nesmí vykázaný muž přijít do domu a ani se pohybovat v jeho okolí.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.6.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>